Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Апрель » 6 » Помер винахідник гітарних усилков Джим Маршалл
Помер винахідник гітарних усилков Джим Маршалл
20:44


Англійська музикант і глава компанії Marshall Amplification Джим Маршалл помер в четвер на 88 році життя. Марка гітарних підсилювачів Marshall стала за багато років цим стандартом якості в рок-музиці.

Безліч великих музикантів від Пола Маккартні до Річі Блекмора користувалися продукцією фірми Marshall. Зовнішній вигляд і звучання підсилювачів Marshall стали справжнім привабливим чином в рок-музиці.
Правда, варто відзначити, що спочатку "комбіки" Marshall створювались як більш дешеві копії знаменитих підсилювачів Fender. І лише дещо пізніше Джим Маршалл вніс в оригінальну «фендеровський» схему якісь зміни, які і зробили саунд Marshall - індивідуальним і незабутнім.

Джим Маршалл народився в 1923 році в передмісті Лондона. В дитинстві лікарі йому поставили важкий діагноз - туберкульоз кісток. Він не пішов на фронт, а замість цього працював інженером-електриком, де і створив свою першу компактну схему посилення. Завданням Маршалла було, щоб голос вокаліста звучав голосніше барабанної установки. Маршалл з юності грав на барабанах і навіть брав приватні уроки у Макса Абрамса. Трохи пізніше він і сам став учителем для багатьох відомих барабанщиків - від барабанщика Jimi Hendrix Experience - Мітча Мітчелла до ударника Міккі Андервуда, який грав з Річі Блекмор.

З 60-х Годой популярність маршалловской підсилювачів, зроблених для знайомих росла і він вирішив замість "копій" створити щось своє. Він узяв на роботу молодого Дадлі Крейвена, який працював раніше в EMI і вони стали розробляти принципово нову схему звукопідсилення. Так 1962 році з'явилися перший в історії музичних інструментів гітарний кабінет 4х12'' і Маршалл разом з Крейвеном заснували компанію Marshall Amplification.


Похожие новости:Просмотров: 1208 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал