Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Февраль » 11 » REAL O: У кожної з нас є свої улюблені місця в піснях
REAL O: У кожної з нас є свої улюблені місця в піснях
00:11

Гурт REAL O, який «народився» на телепроекті «Фабрика зірок-2», потішив шанувальників своєї творчості новим відео на композицію «Стихії». Пісня, що увійде до другого альбому дівчат, – «дитя» Аліси Тарабарової, однієї з учасниць гурту.

У кліпі кожна з дівчат «перевтілилася» у близьку для неї стихію: Аліса Тарабарова – у вогонь, Олена Виноградова – в землю, Ліна Міцукі – у воду, а Регіна – в повітря. Про зіркове життя, імідж та творчість з REAL O розмовляла кореспондент «ВЗ».

– Ви стали популярними нещодавно. Вже звикли до швидкого ритму життя?

Ліна. У такому темпі почуваємося як риби у воді, попри те, що тільки я – Риба за знаком зодіаку. Динаміка, рух... Концерти, зйомки, програми... Чим інтенсивніші наші дні, тим повноцінніше почуваємося як артисти.

Регіна. Працюємо над створенням нового альбому. Пишемо його самі.

Олена. Ліна та Аліса пишуть і музику, і тексти. Регіна – лише тексти. Я займаюся постановкою номерів.

– Як розподіляєте творчі обов’язки у групі?

Ліна. У кожної з нас є свої улюблені місця в піснях. Одній зручніше починати куплет, іншій комфортніше всю силу голосу вкладати у приспів. Музичною частиною творчого процесу займається Аліса. У неї добре виходить розподіляти партії.

– Четверо дівчат можуть порозумітися?

Регіна. Завжди сперечаємося, але конфлікти – шлях до ідей. Вони завжди породжують щось нове.

– Ваш сценічний стиль – дзеркало внутрішнього світу чи ретельно продуманий образ?

Ліна. Відштовхуємося від того, як себе відчуваємо. Які у житті – такі й перед публікою. Підбирати костюми для нас нескладно, адже не маємо сталого образу. Любимо експериментувати.

Аліса. Завдяки нашому продюсерському центру Talant Group маємо свободу у виборі свого іміджу.

Регіна. Самі малюємо силуети тих костюмів, у яких хочемо виступати. Потім нам допомагають професіонали. Нещодавно працювали разом з дизайнерами на Українському тижні моди.

– До REAL O ви співали в якихось інших групах?

Регіна. Співала у народному хорі і грала на бандурі.

– Віднедавна маєте ще й телевізійний досвід...

Ліна. Разом з Регіною ведемо передачу «Нащадки» на Першому національному. Це єдина соціальна програма в Україні для молоді. Часто текст ведучих нам дають буквально за дві години до ефіру, тому часу на ретельну підготовку немає, і треба імпровізувати. Окрім того, ведемо «Нащадки» українською мовою, якою володіємо недосконало, тому буває важко.

Источник: wz.lviv.uaПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 2 | Просмотров: 1453 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал