Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 21 » Російсько-української "Фабриці" прийшов кінець: Новий канал посварився з Першим
Російсько-української "Фабриці" прийшов кінець: Новий канал посварився з Першим
00:27


«Новий канал» припиняє трансляцію шоу «Фабрика Зірок. Україна - Росія ». Про це повідомляється на офіційному сайті каналу. Керівництво «Нового» так образилося на російський «Перший канал», що згідно навіть не з'ясовувати, хто сильніший - українські чи російські учасники проекту.

Причиною цього рішення стало порушення «Першим каналом» домовленостей щодо випусків шоу. Спочатку обидві сторони вирішили, що «Новий» має право випускати в ефір шоу тільки після того, як воно вийде на «Першому». Перший же нечистоплотно поставився до цього умові, і вже двічі переносив трансляції «Фабрики», заплановані на конкретні дати і час.

Перший раз це сталося, коли російські колеги перенесли другий випуск шоу, який повинен був вийти 8 червня, а замість нього поставили курсы парикмахера киев. А днями вони ж заявили, що хочуть відстрочити ефір третього випуску, запланованого на 22 червня.

«Новий канал» заявляє, що його програмна політика не дозволяє переносити випуски на невизначені терміни. Більш того, українська сторона вважає це неповагою до телеглядачеві. Подібні переноси можливі лише при форс-мажорних обставин. Повторної такої практики «Новий» обіцяє не допускати.


Похожие новости:Просмотров: 1027 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал