Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 19 » Сергій Лазарєв зіграє в мюзиклі за Марка Твена
Сергій Лазарєв зіграє в мюзиклі за Марка Твена
15:59
11 травня відбудеться прем'єра вистави за п'єсою невідомої письменника Марка Твена «Таланти і небіжчики». У головній ролі зіграє Сергій Лазарєв. Художній керівник театру ім.Пушкіна Євген Писарєв розповів про цей спектакль.За його словами почалося все після того як дослідник творчості Марка Твена знайшов рукопис незакінченої комедії. За сюжетом декілька французьких художників намагаються поліпшити своє матеріальне становище. Для цього вони вирішують «поховати» свого колегу та купити Свадебные платья Днепропетровск. Адже голод або мертвий художник коштує дорожче. Ця п'єса була доопрацьована і пройшла перевірку на Бродвеї, у всій Америці та Англії.

Потім на замовлення театру цю п'єсу перевели на російську мову. Тепер в Росії пройде прем'єра п'єси Марка Твена. Над музичною частиною спектаклю працюють Сергій Чекрижов та Олексій Кортнєв. Вже написано 4 пісні.

Режисер каже, що це буде не мюзикл, а стилізована історія, яка нагадає про французьким фільмах 50-60-х років: «Шербурзькі парасольки», «Дівчата з Рошфора».

У «Таланти і небіжчиків» будуть грати виключно молоді актори. Сергія Лазарєва запросили після успіху в спектаклі «Позичте тенора». На думку Писарєва Лазарєв дуже цікавий як драматичний актор. Коли він навчався в МХАТі, то зіграв Ромео в театрі Пушкіна, а в дипломному спектаклі Лазарєв зіграв Альошу Карамазова.


Похожие новости:Просмотров: 495 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал