Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Апрель » 1 » Сергій Звєрєв розповів, як його "кинула" Лоліта
Сергій Звєрєв розповів, як його "кинула" Лоліта
18:45


Сергій Звєрєв раніше жив по сусідству з Лолітою Мілявської.
"Ми жили в комунальних квартирах, були сусідами. Я не знав, що вона живе поруч зі мною. Ми познайомилися взагалі на ринку, треба було їхати кілька зупинок на трамваї", - розповів Звєрєв в ефірі програми "Світське життя", повідомляє ТСН.
За словами стиліста, після того, як з'ясувалося, що вони зі співачкою сусіди, бачилися вони дуже часто.
"Потім ми вже не розлучалися. Я часто приходив до них. Лола наварить борщу, насмажити-напече. І ми гуляли ...", - зазначив він.
Звєрєв зізнався, що Лоліта була першою його зоряної любов'ю.
"Лола була перша моя любов така зоряна. Мучився, як це зробити. Тому що, ну як, підійдеш, скажеш:" Лола, підемо з тобою там ... Шшш ... "? Я ж не можу. Я ж не був тоді таким нахабним, як зараз. Зараз я можу покликати і на ранок не пам'ятати, хто це була. А тоді я дуже переживав. У нас така любов була, як мені здавалося, обопільна", - зізнався Сергій.
Але одного разу стиліст таки зробив спробу затягнути співачку в ліжко.
"Ми якось зустрілися, я кажу:" Лол, ти що сьогодні робиш? Давай я до тебе в гості прийду ... пізніше? ". Вона каже:" Ой, давай ". Я думаю, чого це вона так здалася, погодилася прям одразу, щось тут не те. У мене мізків вистачило у неї запитати:" Лола, скажи, а вдома взагалі хтось буде? ". Вона говорить:" Звичайно ". Я кажу:" Хто? ". Вона:" Так все ", - розповів Звєрєв.


Похожие новости:Просмотров: 436 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал