Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 13 » Сєров назвав журналістів бидлом
Сєров назвав журналістів бидлом
03:38


Дорогі друзі! У світі музики кожен день відбувається багато всього прекрасного. І про це, як не дивно, пишуть статті. А нам - завжди є з чого поржати :)

Тому, ми запускаємо нову новинну мімімі-рубрику. Отримуйте задоволення разом з нами!

Після концерту в Києві, який був присвячений 8 березня, Олександр Сєров дуже здивував жінок і не тільки, і не можна сказати, що це диво було приємним.

До свого виступу він сидів у гримвбиральні і ні разу не вийшов до журналістів, що чекали його, пише 7D. Виконавши свій знаменитий хіт «Я люблю тебе до сліз», Сєров, затуляючись від камер руками, поспішив до виходу. Один з журналістів досить ввічливо попросив його зупинитися й приділити увагу пресі, щоб фотографи змогли зробити декілька кадрів. Але артист несподівано почав кричати на кореспондентів і прихильниць, які його чекали: «Так заберіть нарешті цих лохів! Дайте пройти, ви, бидло! "

Большая коллекция всевозможных пожеланий и поздравлений для всех. На страницах www.pogelanie.info Вы найдете пожелания детям и студентам, учителям и пенсионерам, новорожденным и первоклассникам, любимым людям и начальникам


Похожие новости:Просмотров: 912 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал