Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 28 » Шейх запропонував Каті Лель повечеряти з ним за 500 000 євро
Шейх запропонував Каті Лель повечеряти з ним за 500 000 євро
17:31


Ще до зустрічі зі своїм чоловіком, Каті Лель запропонував провести з ним вечір арабський шейх. Винагорода за це обіцяв щедру, але зірка відповіла категоричним "ні".

Ось що Катя Лель розповіла про несподіване реченні шейха: "Шанувальники доходять іноді до абсурду. Ось одного разу, наприклад, мені запропонував один арабський шейх 500 000 євро, за те щоб просто зі мною повечеряти. Я сказала" ні ", оскільки розумію, що просто так в житті нічого не буває, за все потрібно платити.

Тоді я ще була незаміжня, це було як раз за місяць до знайомства з моїм чоловіком, і, в принципі, могла собі це дозволити, але я завжди розуміла, що не все так просто в цьому житті. Так, мені як будь-якій нормальній людині, потрібні гроші. Але, може, цей шейх потім мене не випустить зі своєї країни, а, можливо, це буде не просто вечерю, а він захоче щось більше. І я твердо вирішила, що мені це не треба ".

Щодо свого шлюбу і побутових скандалів Катя Лель повідала: "А навіщо вони потрібні? Ми домовилися, що будемо розмовляти один з одним при виникненні кризи, а не скандалити. Такої позиції не вистачає багатьом людям. Завжди простіше розлютитися і послати людину, але ж набагато краще спокійно у всьому розібратися, поговорити, з'ясувати: що сталося, що відбувається, що не влаштовує один в одному і налаштувати один одного на комфортну атмосферу ".

Нагадаємо, подібна пропозиція зробили Лері Кудрявцевої: шанувальник запропонував російської телеведучої півмільйона доларів, якщо вона погодиться провести з ним ніч. Зайнятися сексом з Лерой Кудрявцевою хотів південний гарячий чоловік Іслам Джабраїлов. Він написав провідною в Твіттері: "Сластьон, переспала б зі мною за півмільйона зеленню?".


Похожие новости:Просмотров: 435 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал