Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 1 » Соня розповіла, як важко їй було на "Фабриці зірок-4"
Соня розповіла, як важко їй було на "Фабриці зірок-4"
05:55


Ні для кого не секрет, що для створення номерів у телешоу задіяні величезні сили, як технічно-творчого колективу проекту, так і, в першу чергу, самих конкурсантів. Тільки на те, щоб купить музыкальные инструменты, було витраченно купу грошей. Але бачачи на екрані картинку, глядач часом навіть не віддає собі звіт в тому, через які випробування доводиться проходити артисту, створюючи номер. Учасникам проекту "Фабрика зірок-4" довелося пройти через величезну кількість випробувань. І, все, як один говорять, що найскладнішим було пережити ізоляцію. Кілька місяців вокалісти і вокалістки були позбавлені не тільки можливості спілкуватися з рідними через Інтернет або мобільний зв'язок, але навіть довго просиджували без свіжого повітря.

- Що було для тебе найважчим на проекті? - Запитали читачі "КП" співачку Соню.

- Найбільш важкими були 3 тижні, коли я хворіла. У мене був гайморит, навіть доводилося робити проколи. Я пропустила безліч занять і той час, коли хлопці якраз почали спілкуватися. Взагалі, якщо говорити відверто, то перехворіли все.

- Ти пішла б на "Фабрику зірок-5", якщо б була така можливість?

- Ні! Більше не хочу ніяких проектів, це дуже важко. Я б хотіла співати в якості гостя. Але жити в закритих будинках - більше ніколи.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 668 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал