Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Май » 23 » Стали відомі переможці першого півфіналу «Євробачення 2012»
Стали відомі переможці першого півфіналу «Євробачення 2012»
15:45


Сьогодні в Баку пройшов перший півфінал конкурсу «Євробачення 2012», в результаті якого в заключний етап пройшли 10 з 18 представлених країн.

У відбірковому концерті взяли участь артисти з Чорногорії, Греції, Латвії, Румунії, Бельгії, Данії та інших країн. Крім того, вперше за довгий час в цьому році свою пісню представила Сан-Марино. Співачка Валентина Монетт виконала композицію "The Social Network Song (OH OH - Uh - OH OH)", яка вже встигла стати вірусним роликом в мережі.

Церемонія розпочалася з привітання ведучих, нехитрих жартів і пояснення деяких особливостей правил в цьому році. Таким чином було оголошено, що голосування буде відкрито тільки після завершення виступів усіх конкурсантів. «Як ви знаєте, у фінал за замовчуванням вже пройшли Франція, Іспанія, Німеччина, Італія та Великобританія. Ну і звичайно ж, наша країна - Азербайджан », - пояснив ведучий Елі, переможець минулого року.

Росія в цей день боліла за Бурановскіе бабусь, які виступали з піснею "Party For Everybody". В якості декорацій на сцені була встановлена ​​піч, поруч з якою і почався їхній номер.

В результаті, до фіналу «Євробачення 2012» пройшли представники Румунії, Молдови, Ісландії, Угорщини, Данії, Албанії, Кіпру, Греції, Росії, Ірландії. Примітно, що групу Jedward оголосили в самому кінці, хоча більшості експертів і глядачів було ясно, що вони безсумнівно виявляться в фіналі.

Як стало відомо зовсім недавно, від трансляції першого півфіналу «Євробачення 2012» відмовилася Албанія через трагедію, що сталася на південному заході країни. Зі скелі впав пасажирський автобус зі студентами, в результаті чого загинули 12 людей, більше 20 отримали поранення. За офіційним схваленню організаторів «Євробачення» показ першого етапу конкурсу в Албанії було відмінено.

Другий півфінал «Євробачення 2012» відбудеться через два дні - 24 травня. Фінал же призначений на 26 травня цього року.

Переможці першого півфіналу «Євробачення 2012»:
Румунія: Mandinga - Zaleilah;
Молдова: Паша Парфеній - Lautar;
Ісландія: Грета Саломе і Йонс - Never Forget;
Угорщина: Compact Disco - Sound Of Our Hearts;
Данія: Солуні Сама - Should've Known Better;
Албанія: Рона Нішліу - Suus (Personal);
Кіпр: Іві Адаму - La La Love;
Греція: Елефтерія Елефтерія - Aphrodisiac;
Росія: Бурановскіе бабусі - Party For Everybody;
Ірландія: Jedward - Waterline.


Похожие новости:Просмотров: 1491 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал