Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 19 » Святослав Вакарчук: інтерв'ю про життя і творчість
Святослав Вакарчук: інтерв'ю про життя і творчість
07:45


Український співак - Святослав Вакарчук - в інтерв'ю журналу Корреспондент розповів про свої плани на майбутнє, а також творчого життя групи Океан Ельзи.

За останні роки Святослав Вакарчук, лідер популярної української групи, Океан Ельзи, змінився мало. Хіба що у 36-річного музиканта з'явилося багато сивого волосся - він завжди близько до серця приймав те, що відбувається не тільки в групі і світі музики, але і в країні.

Активну участь у суспільному житті, яскравий похід в народні депутати і не менш яскравий догляд після близького знайомства з великою політикою - все це Вакарчук поєднував з написанням музики і численними концертами.

В останні роки лідер ОЕ ділить свій час між групою і сольними проектами. У 2008 році вийшов його перший сольний альбом, Вночі, а в грудні 2011-го побачив світ другий - Брюссель, записаний в цьому місті і презентований концертом з трансляцією на YouTube.

Напередодні концерту музикант знайшов час для зустрічі з Корреспондентом, щоб поговорити про музику, життя і, звичайно, про політику.

Нещодавно Океан Ельзи в супроводі симфонічного оркестру виступив в Кремлі. Це топ-майданчик Росії, мрія багатьох артистів. Як післясмак?

- Ми виступали на різних майданчиках, пафосних і не пафосних, і до всього звикли. Виявилося, це досить затишний і, головне, технічно добре оснащений зал, в якому і глядачам, і людям на сцені дуже добре. Так, він просякнутий деякою номенклатурою, пропусками і т. д., але все інше зроблено добре.

Земфіра якось помітила, що в Росії більше грошей, а в Україну - більше душі. Які асоціації з російською публікою склалися у вас?

- Я б так не говорив. Ми їздимо по різних країнах, і в тому, що стосується людей на концертах в Росії та Україні, я б не сказав, що є якась різниця. В Україну ми часто виступаємо, а в Росії рідше, і їх (росіян) реакція нагадує мені зараз ту, що була на концертах Океану Ельзи в Україну років десять тому. Не означає, що вона сильніша, - вона просто трохи інша. Але це не стосується Москви, де ми в принципі частіше, ніж у Києві, виступаємо. Так що я не робив би відмінностей. А грошей там і справді більше.

Ви завжди хвалили свою київську студію, і тут раптом для запису сольника їдете в Брюссель. З чим це пов'язано?

- Наша студія хороша, але вона не єдина. Ми хотіли спробувати, порівняти. Ну і плюс ми хотіли європейської атмосфери. Особисто я ніколи не приховував свого теплого ставлення до західної культури. Я виріс у Львові, досить європейському місті, як за мірками Україна - так зовсім вже західному, і в прямому, і в переносному сенсі цього слова. Це близько і мені, і музикантам, які брали участь в сольнику. Ми всі виросли на західній музиці, але разом з тим хотілося внести туди щось абсолютно своє, і здається, у нас вийшло - ми зробили якусь суміш європейської та української музичних традицій.

Ви так впевнено зазвучали англійською - це з прицілом на західний тур?

- (Посміхається) Якщо б все було так просто: написав пісню англійською - і став всесвітньо відомим. Це не так, і моє бажання співати англійською не пов'язане з кар'єрою. Я люблю цю мову, добре його знаю, мені подобаються пісні англійською. Мені не хочеться співати пісні англійською в нашій групі, тому що є певний бренд, тому що це - українська група. А тут - чому б і ні? Це експеримент.

А які плани у Океану Ельзи? Коли вийде новий альбом?

- У групи багато гастролей - в російських містах, потім до Ізраїлю їдемо. Зараз ми експериментуємо в студії, є один цікавий проект, але поки рано про нього розповідати. Думаю, в 2013-м альбом вийде, але це творчість, неможливо заздалегідь все прорахувати. Думаю, тільки в середині літа ми схаменемося. І тоді подивимося....

Вас не втомлює такий графік?

- (Зітхає) Стомлює.

І як ви розслабляєтеся? Або ви, як в тому анекдоті, не напружуєтеся?

- (Посміхається) Я дуже напружуюся. Але ще більше напружувало б, якби такого графіка не було. Сидіти без діла набагато гірше. Я помітив, що після гастролей хочеться впасти десь на пляжі і нічого не робити. Думаю, тижнів зо два-три треба. Але на третій день вже так нудно, що хочу назад і щось робити. Так що мій найкращий відпочинок - зміна діяльності. Наприклад, походи в гори або заняття спортом.

А де ви були останній раз у відпустці?

- Після новорічних свят ми були на Тайвані, в Гонконзі, в Макао. До цього - в Іспанії. Зараз планую знову поїхати до Іспанії. Навесні хочу в Грузію або до Японії.

Я так розумію, сподобалося в Іспанії, раз повертаєтеся?

- Звичайно, вона мені подобається, особливо Андалузія, ми її в минулому році всю об'їздили на машині.

Что такое бухгалтерия и налогообложение можно узнать на сайте lonsphotography.com.


Похожие новости:Просмотров: 1668 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал