Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 19 » Телевізійники: Сергій Лазарєв - гомосексуаліст
Телевізійники: Сергій Лазарєв - гомосексуаліст
07:30


Нещодавно в сюжеті MTV прозвучала інформація, і згідно з цими даними, деякі персони шоу-бізнесу, серед яких і Сергій Лазарев, є набагато більше, ніж звичайними товаришами по цеху. Натякалося, як неважко здогадатися, на нетрадиційну сексуальну орієнтацію зірок.

Першим на цю заяву телевізійників відреагував Сергій Лазарєв. У своєму мікроблозі він гнівно пише, що канал MTV вирішив нечесно помститися йому за невтішні вислови про кореспондента Ашаріне. «Жовтяничний скандальний сюжет» - саме так назвав сенсаційну «куховарство» виконавець, при цьому зауважив, що для правдоподібності варто було підносити її м'якше, не так явно. І ось тоді було б точно «Браво!». До речі, Сергій зауважив, що не завадило б і почекати з помстою хоча б тиждень, а то надто передбачуваний хід вийшов.

Тим часом, Сергій розговорився ще про одне фігуранта «справи». Як він запевняє, Дзюник, по суті, ніколи не був продюсером поп-групи «Смеш». Він нібито був просто директором (близько трьох місяців), а крім як відвертих домагань до офіціанток в кожному гастрольному місті, від нього нічого було чекати.

  Повертаючись до сенсації телеканалу MTV, варто зауважити, що віддані Лазареву шанувальники поспішили виправдати кумира в очах суспільства. Так, вони стали писати на адресу «недоброчесних» телевізійників найвагоміші аргументи і закиди.

Кулинария и рецепты на сайте вкуснее нет!
Похожие новости:Просмотров: 1550 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал