Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 22 » Учасниця «Ранеток» Аня Руднєва не приховує свою вагітність
Учасниця «Ранеток» Аня Руднєва не приховує свою вагітність
06:27


У листопаді минулого року Анна Руднєва залишила колектив популярної російської групи під назвою «Ранетки». Як повідомляє сайт http://mamajournal.ru, Аня пішла на цей крок заради сім'ї. Досить довгий час колишня «ранетка» намагалася приховати від громадськості своє цікаве положення. Зараз же дівчина нічого не приховує і навіть навпаки, демонструє свій кругленький животик. Аня Руднєва активно готується до цього прекрасного події, що відбудеться, як стверджують майбутні батьки, в кінці травня. Для Ані Руднєвої і Павла Сердюка, її чоловіка, новонароджений малюк стане першою дитиною в їх молодій сім'ї. Майбутні батьки вирішили нічого не говорити щодо того, якої статі буде їх первісток. Але, як стало відомо, якщо на світ з'явиться дівчинка, вони дадуть їй ім'я Соня. Цього дуже хоче майбутній тато, він і підібрав таке ім'я.

Чоловіком Анни Руднєвої є актор Павло Сердюк. Численної глядацької аудиторії з Росії та Україні він відомий по своїй ролі Дениса, сина Максима Шаталіна, з серіалу «Моя прекрасна няня». Познайомилися молоді люди близько трьох років тому. Поступово у пари зав'язувалися романтичні стосунки. Пропозиція Павло зробив своїй коханій у квітні минулого року на одному з концертів групи «Ранетки», в якому Анна брала участь. Офіційне одруження цієї закоханої пари відбулося в перший місяць 2012 року. А свій вагітний животик Аня Руднєва продемонструвала численним шанувальникам на одній із зустрічей, що відбулися в цьому місяці. Після народження дитини молода матуся не збирається довго засиджуватися в декреті. У подальших планах у Руднєвої сольна кар'єра. Павло Сердюк не заперечує проти такого рішення улюбленої дружини.


Похожие новости:Просмотров: 1273 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал