Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 7 » Учасник "Фабрики зірок - 4": "У нас відібрали телефони та комп'ютери, а за участь платили ... їжею"
Учасник "Фабрики зірок - 4": "У нас відібрали телефони та комп'ютери, а за участь платили ... їжею"
05:45

- Що заборонялося на проекті?

- Користуватися будь-якими засобами зв'язку та їсти абрикосы. У того, хто потрапляв в "Зоряний будинок" відбирали телефон і позбавляли доступу до Інтернету. Ми ніколи не знали, хто перебуває на якому місці в період голосування, таким чином продюсери проекту уникли такої ситуації, коли людина, дізнавшись про свій рейтинг, розслаблявся або, навпаки, йшов в депресію. Після проекту всі фан-зустрічі, концерти, будь-які публічні заходи за нашою участю, зобов'язані погоджувати з "Новим каналом".

А от не явка на будь-який захід, узгоджене з "Новим каналом" - будь-то онлайн-конференція, ефір на радіо, корпоратив - штрафується. По грошах - це не мало, так що дозволити собі пропустити будь такий захід я поки не можу (посміхається). Навіть, от, застуджений до вас у редакцію прийшов (сміється).

Крім того, не всі з "Зоряного будинку" повинно було вийти за його поріг ...

Та й взагалі, ми часто не слухалися режисера і вели себе всупереч прописаним сценарієм, тому що свою справжню життя дуже важко втиснути в строгий графік режиму.

- Як, наприклад, ти не слухалися?

- Цього не можна розповідати! (Сміється) Але я там постійно мочив коней. Але, наприклад, одного разу я відправився дивитися виступ Сніжанна в іншу сторону зали, де був великий монітор, бо не хотів дивитися його разом з усіма в "Грін-румі". А за правилами, під час виступів, ми всі зобов'язані перебувати в "Грін-румі". І після виступу я собі спокійно повертаюся назад, а, виявляється, мене вже все обшукали. Коротше, мені так влетіло! Та, власне, мені постійно перепадало за те, що я багато розмовляв, вступав у дискусії з викладачами, коли це було недоречно. Мене часто виганяли з уроків і я змушений був писати пояснювальні. Так, після того, як мене вигнали з уроків по танцях я писав дуже смішну пояснювальну приблизно такого змісту: "Я, Сергій Климентьєв, був зобов'язаний покинути територію відвідування занять з танців, бо мав необережність посміятися з жарту, відтвореної інший персоною. Надалі цього не повториться, не знаю "(сміється). А одного разу нас застукали разом з Анею Волошиної та Сніжана Фірсова на кухні, коли ми ... пили чай і співали пісні, правда, не дуже тихо. А до цього адміністратори мені суворо наказали піти з кухні. І ось вони повернулися перевірити ... Довелося писати нам втрьох пояснювальні.

- Ви пили на проекті?

- Ні (сміється). Це суворо заборонено!

- Чи платили "фабрикантам" якусь стипендію?

- Хіба що, їжею! (Сміється). Було все, що потрібно людині для нормального життя - житло, смачна їжа, медикаменти, але грошей нам не платили.

Але, не дивлячись на смачне харчування, я схуд на 4 кілограми на проекті.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 647 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал