Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 21 » Учасник нової "Фабрики зірок" Влад Соколовський: суддівство в проекті жестковатое, але об'єктивне
Учасник нової "Фабрики зірок" Влад Соколовський: суддівство в проекті жестковатое, але об'єктивне
18:54


Учасник проекту "Фабрика зірок. Росія - Україна" Влад Соколовський поділився враженнями від музичного шоу. "Я радий, що взяв участь в проекті. Це чудовий досвід, ще одна можливість розкрити себе", - заявив Влад Соколовський в ході онлайн-конференції на сайті Першого каналу.

У новому проекті "Фабрика зірок. Росія - Україні" російські "фабриканти" зійшлися у видовищному поєдинку зі своїми візаві з Україною. Влад відстоює честь Росії. Як розповів співак, взяти участь в музичному змаганні він погодився без роздумів: "Було цікаво дізнатися список учасників від Росії та Україні, в якому спочатку значився Луи Армстронг. Дізнавшись склад, я відразу погодився".

Влад Соколовський, випускник "Фабрики зірок - 7", учасник проекту "Фабрика зірок. Повернення", зазначив, що до нової "Фабрики" відноситься як до чергового досвіду. "Якщо перший проект був реаліті, другий - боротьба між російськими" Фабриками ", той тут - змагання між країнами. Це дуже цікаво", - підкреслив він.

Особливо Влад Соколовський відзначив роботу суддів, що оцінюють виступи учасників: "В цьому проекті більше об'єктивності. В більшості випадків я можу погодитися з думкою журі. Може, трошки жестковато, але об'єктивно".


Похожие новости:Просмотров: 715 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал