Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 9 » Учасники нової "Фабрики зірок" Домінік Джокер і Рафаель Сафін приготували для глядачів сюрприз
Учасники нової "Фабрики зірок" Домінік Джокер і Рафаель Сафін приготували для глядачів сюрприз
04:10


Глядачів нового проекту Першого каналу "Фабрика зірок. Росія-Україна" чекає сюрприз від Домініка Джокера і Рафаеля Сафіна. Про це самі учасники проекту розповіли в ході онлайн-конференції на сайті Першого каналу. Як зауважив Домінік, вони з Рафаелем придумали оригінальний номер, причому самі не очікували, що він вийде саме таким: "Це було круто! Якби я подивився з боку, я б здивувався".

Новий проект, в якому російські "фабриканти" змагаються зі своїми візаві з Україною, стартував на Першому каналі в червні. Домінік Джокер представляє в проекті Росію, а Рафаель Сафін бере участь в роботі над створенням музичних творів для нього.

За словами Домініка Джокера, суперники у російської команди гідні і змагатися з ними приємно. При цьому він підкреслив, що хворіє не за російську і не за українську команду, а за хорошу музику. "Мене можна віднести як до української команди, так і до російської, - зауважив Домінік Джокер. - Але мій творчий шлях почався в Росії в складі колективу" 2х2 ", і мене асоціюють з російським виконавцем, тому я представляю Росію". На питання де Скачать клипы він відповів, "Да будь-де, користуйтесь гугллом чи яндексом".

Рафаель Сафін також заявив, що не хворіє в проекті "Фабрика зірок. Росія-України" за ту чи іншу країну, він - "за справедливість". Втім, Рафаель зізнався, що, хоча всі учасники проекту дуже професійні і показують гідні номера, все ж російська команда здається йому кілька сильніше.

Відеоверсія конференції доступна на сайті Першого каналу за адресою www.1tv.ru/conf. Там же будуть опубліковані відповіді на запитання телеглядачів.


Похожие новости:Просмотров: 643 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал