Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 19 » Україні таки подивиться «Август. Восьмого »
Україні таки подивиться «Август. Восьмого »
15:48


Як повідомило російське інформаційне агентство Новости, Держкіно Україні офіційно оголосило про те, що фільм російського режисера Джаніка Файзієва «Август. Восьмого »вийде в прокат в кінотеатрах країни, на цю подію, навіть приготували свадебный торт.

11 лютого в засобах масової інформації з'явилося повідомлення про те, що Мінкультури України прийняв екстрене рішення відкликати прокатну ліцензію фільму. Цей крок був зроблений на вимогу української націоналістичної партії «Свобода» і представників грузинської діаспори. На їхню думку, у фільмі однобоко відображені події воєнного конфлікту, що може викликати політичні суперечки й розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Буквально відразу ж після появи цієї новини творцями картини був випущений прес-реліз, в якому йшлося про те, що чиновники своїм поспішним рішенням зробили «заручниками» глядачів, не спромігшись навіть подивитися цей фільм.

А на наступний день після цього Державне агентство України з питань кіно повністю спростувало інформацію про відкликання ліцензії, назвавши її звичайної «газетною качкою». Справа в тому що, як заявили представники агентства, тоді питання про прокат фільму ще навіть не обговорювалося. Остаточне рішення було прийнято лише через чотири дні.

Нагадаємо, що 18 лютого і 16 лютого кінотеатри Азербайджану бойкотували і практично зняли з прокату цей фільм. Творці картини позиціонують її як історію про людські взаємини в екстремальних ситуаціях. Військовий конфлікт виступає у фільмі фоном.

Якщо згадати попередні спроби висвітлити військові події 2008 року в Південній Осетії, то їх сміливо можна назвати не дуже вдалими. Зокрема, робота Ренні Харліна «5 днів у серпні» («5 Days of War») навіть західними кінокритиками була оцінена на досить низькому рівні. Що стосується фільму Джаніка Файзієва, то він успішно дебютував в російському прокаті й уже отримав гідну оцінку критиків. У фільмі застосовано безліч спецефектів, комп'ютерна графіка, деякі інноваційні технології були використані тут вперше.


Похожие новости:Просмотров: 459 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал