Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 14 » Валерій Меладзе підписав мирову угоду з журналом «Отдохни»
Валерій Меладзе підписав мирову угоду з журналом «Отдохни»
02:57

Відомий виконавець Валерій Меладзе пішов на мирову угоду з журналом «Отдохни». Можливо, після того, як отримав Европейское гражданство. Сторонам вдалося знайти спільну мову. Видання «Отдохни» до 15 січня принесе співакові свої письмові вибачення і заплатить 150 000 рублів в якості моральної компенсації.

Варто відзначити, приводом для судового позову стала стаття під назвою «Альбіна Джанабаєва. Чому вона не виходить заміж за Меладзе? ». Виконавець вважає, що журналісти, які написали цю статтю, порушили його право на недоторканність особистого життя. Крім цього невдоволення Меладзе викликало те, що видання використало його фото, не запитавши в нього дозволу. У своєму позові співак зажадав з видання 5 000 000 рублів в якості моральної компенсації.

Під час інтерв'ю Валерій заявив, що ЗМІ дуже часто спекулюють його ім'ям і пишуть неправду. З метою захистити свою репутацію виконавець подав заяву до суду. До речі, судовий позов, адресований журналу «Отдохни», далеко не перший. На даний момент йде тяжба також між Меладзе і журналом «Зірки та поради».

Видання в одній зі своїх статей повідомило про те, нібито Валерій Меладзе є алкоголіком. Тепер артист вимагає з видання відшкодування морального збитку в сумі 15 000 000 рублів.


Похожие новости:Категория: Фабрика звезд - 7 | Просмотров: 2381 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал