Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 14 » Відома учасниця «Фабрики Зірок» судиться з «Ютейр»: на співачку напав бортпровідник авіакомпанії
Відома учасниця «Фабрики Зірок» судиться з «Ютейр»: на співачку напав бортпровідник авіакомпанії
02:51

Відома учасниця проекту «Фабрика Зірок» Корнелія Манго звернулася в Савеловський районний суд Москви з вимогою до авіакомпанії «Ютейр» виплатити їй 1 млн рублів як компенсацію моральної шкоди. Справа в тому, що 27 грудня минулого року, коли співачка летіла рейсом авіакомпанії Сургут - Москва, на неї напав бортпровідник. Як повідомляє інтернет-видання GOSNEWS.ru, коли дівчині необхідно було відвідати туалетну кімнату, до неї підбіг бортпровідник і в грубій, принизливій формі заборонив входити до вбиральні, доводячи при цьому, що туалет призначений тільки для пасажирів бізнес класу. Після цього бортпровідник силою схопив Корнелію за руку і кілька разів відштовхнув від туалету. Все це відбувалося на очах у шокованих поведінкою персоналу авіакомпанії пасажирів. Свої дії бортпровідник підкріплював гучними криками і фізичним впливом, можливо тому, що хотів купить диван в Киеве.

На допомогу артистці прийшов її помічник В'ячеслав Смирнов, якому тільки при включеній відеокамері вдалося втихомирити неадекватного стюарда.

Сама Корнелія Манго заявила, що: «обурена дією співробітників авіакомпанії Ютейр і довгий час перебувала в стані психологічної пригніченості, що негативно вплинуло на стан її святкового настрою.

Співачка, за її словами, залишила скаргу в бортовому журналі, проте вибачень з боку авіакомпанії не дочекалася.

Як повідомив адвокат співачки Олександр Зорін, «в жодному джерелі права, що регламентує повітряні перевезення, у тому числі в правилах польоту ВАТ« Авіакомпанія Ютейр »не вказана градація відвідування туалетних кімнат за класовою ознакою салону літака. Дана інформація або заборона не була включений до договору перевезення. В самому літаку візуальних засобів подібної селекції також не містилося, що може свідчити про перевищення повноважень бортпровідником і дискримінації за майновим станом в залежності від ціни авіаквитка ».

Туалетні кабіни в літаку є місцями загального користування, і дії Корнелії в тому випадку, коли кабіна в хвості літака була заблокована візком з харчуванням, цілком відповідали обстановці. Вони не загрожували безпеці польоту, життю (здоров'ю) пасажирів та членів екіпажу, що в свою чергу прямо вказує на те, що втручання бортпровідника в її дії, в тому числі фізична і моральний вплив, було необгрунтованим і не було потрібно зовсім », - підкреслив адвокат співачки.

Враховуючи, що за дії свого співробітника відповідно до Цивільного кодексу РФ буде відповідати авіакомпанія, то вимога громадянки Манго про компенсацію моральної шкоди за порушення її особистого простору і принижуюче гідність поводження, є пропорційними і обгрунтованими, - сказав Зорін.

У «Ютейр» подію поки не коментують.


Похожие новости:Категория: Фабрика звезд - 7 | Просмотров: 918 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал