Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 17 » Вікторія Дайнеко попалася паспортному контролю
Вікторія Дайнеко попалася паспортному контролю
03:18

Зірки вітчизняного шоу-бізнесу часто намагаються скористатися своїм положенням для вирішення будь-яких питань, наприклад покупці чого-небудь з особливою знижкою, наприклад, так вону купують салаты, або ж уникнути будь-яких порушень. Проте більшою мірою скористатися такими привілеями зможуть лише ті зірки, якої достатньо час показують себе громадськості.

Проте Вікторія Дайнеко, яка свого часу успішно випустилася з «Фабрики зірок», все ж не зуміла за проведені в Москві роки досягти тієї слави, яка допомогла б їй справитися з деякими труднощами.

Буквально днями у Вікторії попросили пред'явити паспорт, так як столичний паспортний контроль не визнав в ній дуже відому виконавицю, яка значний час проживає в Москві, маючи при цьому власну квартиру і прописку.
Дівчина не соромлячись даного факту, у своєму мікро-блозі самостійно поділилася зі своїми фанатами настільки кумедним фактом. Її шанувальники сприйняли цю новину трохи з образою на паспортний контроль, так як Вікторія Дайнеко вельми популярна співачка серед зірок вітчизняної естради, а отже заслуговує більш трепетного до себе ставлення.

Крім цього, Вікторія також розповіла про те, що в деяких випадках їй відмовляються продавати спиртні напої, вказуючи на те, що їй немає 18 років. Цей факт не може не радувати Вікторію, якій на даний момент виповнилося 25 років.

Популярна співачка вітчизняної естради згодна і через десять років випробовувати проблеми з покупкою алкогольних напоїв, тим самим бажаючи виглядати також молодо і далі.

Приваблива зовнішність Вікторії примітна тим, що їй не потрібно наносити на себе «гори» косметики для того щоб бути красунею для публіки, так як її природна краса дозволяє обходитися дуже скромними косметичними приладдям, що підкреслюють її прекрасне
личко.


Похожие новости:Просмотров: 1143 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал